Godziny dostępności

GODZINY DOSTĘPNOŚCI DLA UCZNIA I RODZICA NAUCZYCIELI  LICEUM IM. MIESZKA I

Ze względów organizacyjnych prosimy Rodziców o umówienie się na spotkanie z nauczycielami przez e-dziennik.

 

L.p. Nazwisko i imię  Funkcja / nauczany przedmiot Termin dostępności Sala
Brudnik Renata Dyrektor i pedagog specjalny czwartek    14:30 – 15:30 gabinet dyrektora
Więzowska Anna Wicedyrektor i nauczyciel języka polskiego wtorek    14:30 – 15:30 gabinet wicedyrektora
Błaż Sebastian Nauczyciel fizyki poniedziałek    14:30 – 15:30 sala 213
Cackowska Patrycja Nauczyciel języka angielskiego środa    14:00 – 15:00 sala 107
Chojna Sabina Nauczyciel języka angielskiego piątek    13:25 – 16:25 sala 005 
Centkowska-Derda Anna Nauczyciel wychowania fizycznego środa    15:20 – 16:20 pokój naucz. wuefistów 
Czajkowska Beata Nauczyciel języka polskiego, języka łacińskiego i etyki poniedziałek    16:00 – 17:00 sala 009
Dominiak Iwona Nauczyciel języka polskiego środa    14:35 – 15:35 sala 201
Drążyk Małgorzata Pedagog szkolny środa    15:00 – 16:00 gabinet pedagoga (Ip.)
Dudeńko Katarzyna Nauczyciel języka polskiego i plastyki poniedziałek    14:30 – 15:30 sala 204
Janiak Beata Nauczyciel biologii czwartek    15:20 – 16:20 sala 010
Jaskulski Krzysztof Nauczyciel informatyki czwartek    15:20 – 16:10 sala 211
Fedorczyk Aleksandra Nauczyciel języka niemieckiego środa    15:15 – 16:15 sala 006
Fronczek-Tomicka Justyna Nauczyciel języka niemieckiego środa    14:40 – 15:40/ co dwa tygodnie sala 108
Kaczanowski Wiesław Nauczyciel informatyki piątek    14:30 – 15:30 sala 210
Kowalska Ewa Nauczyciel historii, wiedzy
o społeczeństwie i historii i teraźniejszości
czwartek    15:15 – 16:15 sala 104
Krajniak Hanna Nauczyciel historii, wiedzy
o społeczeństwie i historii i teraźniejszości
poniedziałek    15:15 – 16:15 sala 106
Łukasiewicz Żaneta Nauczyciel chemii środa    14:40 – 15:40 sala 101
Monkosa Magdalena Nauczyciel języka niemieckiego poniedziałek    14:30 – 15:30 sala 011
Mumot Anna Nauczyciel matematyki poniedziałek    14:45 – 15:45 sala 014
Olszewski Piotr Nauczyciel chemii środa    14:30 – 15:30 /

co dwa tygodnie

sala 212
Paszkiewicz Miłosz Nauczyciel religii czwartek    14:30 – 15:30 sala 007
Piórska Violetta Nauczyciel biologii piątek    14:30 – 15:30 sala 012
Piwowarska Katarzyna Nauczyciel matematyki wtorek    14:30 – 15:30 sala 109 
Puchała Ewa Nauczyciel matematyki czwartek    15:15 – 16:15 sala 206
Rozenfeld Edyta Nauczyciel bibliotekarz poniedziałek    15:00 – 16:00 biblioteka
Rzepecka Helena Nauczyciel wspomagający środa    15:15 – 16:15 sala 008
Sokołowska Lidia Nauczyciel podstaw przedsiębiorczości, matematyki i doradca zawodowy piątek 14.35 – 15.35 sala 003
Stróżek Tomasz Nauczyciel geografii wtorek    13:30 – 14:30 sala 001
Szpytko Joanna Nauczyciel historii, wiedzy
o społeczeństwie i historii i teraźniejszości
poniedziałek    14:30 – 15:30 sala 105
Szumicka Beata Nauczyciel języka angielskiego czwartek    14:30 – 15:30 sala 209
Tomala Monika Nauczyciel geografii środa    15:20 – 16:20 /
co dwa tygodnie
sala 001
Wawrzyniak Monika Nauczyciel wychowania fizycznego środa    15:20 – 16:20 pokój naucz. wuefistów (parter, przy sali gimn.)
Woźniak Joanna Pedagog szkolny i pedagog specjalny poniedziałek    14:30 – 15:30 gabinet pedagoga (IIp.) 
Wysocki Piotr Nauczyciel wychowania fizycznego środa    15:20 – 16:20 pokój naucz. wuefistów
Żychska Agnieszka Nauczyciel języka angielskiego  wtorek    13:30 – 14:30 sala 208