Gromkie brawa i super zabawa!

12 listopada 2017

Pies, krowa, krokodyl, tygrys, zebra i pingwin – oto grupa, która odwiedziła 9 listopada Przedszkole Miejskie Nr 1 „Perełki Bałtyku”. Uczniowie naszego liceum zaprezentowali przedszkolakom cykl wierszy o zwierzętach.

Kolorowe stroje i ciekawe opowieści o zwierzętach przeniosły dzieci w magiczny i bajkowy świat. Neonowa krowa, zebra, która chciała mieć czerwoną grzywkę, pingwin, który chciał latać, to tylko niektóre opowieści wysłuchane przez dzieci. Przedszkolaki ze szczególną uwagą przysłuchiwały się i brały udział we wspólnej zabawie i tańcach. W rolę zwierząt wcielili się: Julia Winiarska, Oliwia Hrycek, Wiktoria Woraczek, Gabrysia Kruk, Weronika Kotowska, Dawid Leszczyna.

Nad całością czuwały: Joanna Szafrańska i Edyta Rozenfeld.