Informacja dla uczniów szkół podstawowych o etapie rejonowym konkursów przedmiotowych

Informacja dla uczniów szkół podstawowych o etapie rejonowym konkursów przedmiotowych

Serdecznie zapraszamy w progi naszej szkoły niżej wymienionych uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych dla uczniów szkoły podstawowych.

Prosimy przyjść min. 10 minut przed podaną godziną rozpoczęcia konkursu, wziąć ze sobą legitymację szkolną oraz czarny długopis. Numery sali podamy w najbliższym czasie.

Do zobaczenia!

 

JĘZYK POLSKI – 18 LISTOPADA GODZ. 14.00

  1. KRAMEK ANGELIKA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
  2. KUŁAGIN MARIKA LAURA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
  3. KRAJDA ARON – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
  4. STRZELCZYK PRZEMYSŁAW – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
  5. TOMASZCZUK DAWID – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  6. BOCHENEK OLIWIA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  7. RUDZIŃSKI JAKUB – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9
  8. LEWANDOWSKA NATALIA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9
  9. ZAJĄC MARTYNA – SZKOŁA PODSTAWOWA FUNDACJI „LOGOS”
  10. SIENICKI JAKUB – SZKOŁA PODSTAWOWA FUNDACJI „LOGOS”

 

MATEMATYKA – 19 LISTOPADA GODZ. 14.00

  1. RYGIEL ANTONI – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
  2. ZYGMUNT IGOR ANTONI – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
  3. RUPAR ROCH TOMASZ – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
  4. ROGOZIŃSKI KRZYSZTOF KAMIL – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
  5. SMOLIŃSKI MATEUSZ PAWEŁ – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  6. MAJEWSKI CEZARY – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  7. WLICZAK NATANIEL – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9
  8. RUDZIŃSKI JAKUB – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9
  9. BANASZAK ADAM PAWEŁ – STSG
  10. ŻUREK OSKAR JERZY – STSG

 

HISTORIA – 20 LISTOPADA GODZ. 14.00

  1. ZIEMIŃSKI ADRIAN FRANCISZEK – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
  2. ZIELIŃSKI STANISŁAW – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
  3. KARCZEWICZ MACIEJ – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
  4. STRZELCZYK PRZEMYSŁAW – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
  5. JAŁOWIEC MARCEL – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  6. BABICKI JAKUB – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  7. OLEJNICZAK OLGA KORNELIA – SZKOŁA PODSTAWOWA FUNDACJI „LOGOS”
  8. SŁOWIŃSKI MATEUSZ LECH – SZKOŁA PODSTAWOWA FUNDACJI „LOGOS”

 

JĘZYK NIEMIECKI – 21 LISTOPADA GODZ. 14.00

  1. MATERLLOCK MATTI CASPER – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  2. HOLSKI IGNACY FRANCISZEK – SZKOŁA PODSTAWOWA FUNDACJI „LOGOS”
  3. SIENICKI JAKUB – SZKOŁA PODSTAWOWA FUNDACJI „LOGOS”

 

CHEMIA – 22 LISTOPADA GODZ. 14.00

  1. MARTA RADOMSKA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

 

GEOGRAFIA – 25 LISTOPADA GODZ. 14.00

  1. KRAMEK ANGELIKA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
  2. ZIEMLIŃSKI ADRIAN – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
  3. KARCZEWICZ MACIEJ – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
  4. KRAJDA ARON – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
  5. BABICKI JAKUB – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  6. MARYNOWSKI MICHAŁ – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  7. RUDZIŃSKI JAKUB – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9
  8. LEWANDOWSKA NATALIA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9
  9. TYSOWSKI MILAN MARCEL – SZKOŁA PODSTAWOWA FUNDACJI „LOGOS”
  10. SŁOWIŃSKI MATEUSZ LECH – SZKOŁA PODSTAWOWA FUNDACJI „LOGOS”

 

FIZYKA – 26 LISTOPADA GODZ. 14.00

  1. RYGIEL ANTONI – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
  2. KARCZEWICZ MACIEJ – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
  3. KRAJDA ARON – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
  4. TOMASZCZUK DAWID – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  5. GRYGIEL BŁAŻEJ BRONISŁAW – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  6. ŻUREK OSKAR JERZY – STSG
  7. BANASZEK ADAM PAWEŁ – STSG

 

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE – 27 LISTOPADA GODZ. 14.00

  1. ŚLIWIŃSKI MICHAŁ JERZY – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
  2. KRAMEK ANGELIKA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
  3. MANIKOWSKI KAROL – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  4. PODSTAWSKA NIKOLA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  5. KUCZKOWSKA MILENA WERONIKA – SZKOŁA PODSTAWOWA FUNDACJI „LOGOS”

 

BIOLOGIA – 28 LISTOPADA GODZ. 14.00

  1. WASILEWSKA HANNA IRENA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
  2. RYGIEL ANTONI – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
  3. BOCHENEK OLIWIA KAROLINA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  4. KIJAK NATALIA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  5. JEDLIŃSKA NATALIA BARBARA – SZKOŁA PODSTAWOWA FUNDACJI „LOGOS”
  6. GARBOŚĆ MIKOŁAJ ALEKSANDER – SZKOŁA PODSTAWOWA FUNDACJI „LOGOS”

 

JĘZYK ANGIELSKI – 29 LISTOPADA GODZ. 14.00

  1. WASILEWSKA HANNA IRENA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
  2. KOŚNIK JULIA ZUZANNA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
  3. DUSZA MICHAŁ FRANCISZEK – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
  4. KUĆ BARTOSZ – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
  5. CHUDY SZYMON – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  6. BOCHENEK OLIWIA KAROLINA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  7. TOMASZCZUK DAWID – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  8. RUDZIŃSKI JAKUB – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9
  9. LEWANDOWSKA NATALIA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9
  10. JEDLIŃSKA NATALIA BARBARA – SZKOŁA PODSTAWOWA FUNDACJI „LOGOS”
  11. SIENICKI JAKUB – SZKOŁA PODSTAWOWA FUNDACJI „LOGOS”
  12. POKRYWA WERONIKA – STSG
  13. GRUBIŃSKI ŁUKASZ – STSG