Jesienne Biegi Przełajowe

23 września 2021

W dniu 23 września odbyły się pierwsze zawody międzyszkolne w Świnoujściu w tym roku szkolnym - Jesienne Biegi Przełajowe.

Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji ” Wyspiarz”. Naszą szkołę reprezentowało 20 dziewcząt i 15 chłopców! 👏 Dla Wszystkich startujących należą się wielkie brawa i gratulacje. Jesteście najlepsi! 💪 W kategorii dziewcząt trasę najszybciej pokonały: Oliwia Piotrowska (kl. 2d), która zajęła na podium miejsce 2 i Julia Siuta (kl. 1b), która zajęła miejsce 3. Nasi chłopcy zajęli całe podium: 1 miejsce - Artur Udycz (kl. 3g), 2 miejsce - Hubert Wydra (kl. 3a) i 3 miejsce - Mateusz Wojnarowski (kl. 3e). Ogromne gratulacje!!! 👏 Oficjalne, pełne wyniki wkrótce. Dziękujemy, że tak chętnie reprezentujecie naszą Szkołę. Jesteśmy z Was dumni! A już niedługo pierwsze zawody Licealiady - Sztafetowe Biegi Przełajowe... Pełne oficjalne wyniki można znaleźć pod poniższym linkiem: