„Mieszko” znów zagra dla WOŚP i dla hospicjum!

Młodzież LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu gorąco zaprasza na przedstawienie pt. „Tajemnice szafy – Narnia”. Dochód zostanie przekazany na WOŚP.

Wszystkie spektakle odbędą się w sali teatralnej MDK 9 stycznia 2020 roku, czyli w czwartek, w podanych niżej godzinach:

godz. 9.00: uczniowie LO im. Mieszka I

godz. 11.00: klasy 1-4 szkół podstawowych (konieczna rezerwacja, tel. 913224787, wew. 36)

godz. 13.00: starsze klasy szkół podstawowych i szkoły średnie (konieczna rezerwacja, tel. 913224787, wew. 36)

godz. 18.00: wieczorne przedstawienie otwarte dla miasta

Będzie magicznie, baśniowo. Dobro zwycięży, choć nie będzie łatwo. W przedstawieniu weźmie udział ponad 70 aktorów i statystów.

Współorganizatorzy imprezy: LO im. Mieszka I, WOŚP i MDK w Świnoujściu.

Serdecznie zapraszamy!

Uwaga, 17 stycznia 2020 roku „Narnię” pokażemy w MDK ponownie – tym razem dochód zostanie przekazany na rzecz hospicjum!

Polub nas: