Nasze wspaniałe biegaczki na podium!

6 maja 2019

Sukcesy „Mieszka” w I Edycji Świnoujskiej Ligi Biegowej z Wyspiarzem!

Świnoujska Liga Biegowa to cykl składający się z pięciu zawodów mających na celu popularyzację aktywności fizycznej wśród młodzieży. Zawody odbywały się w trakcie bieżącego roku szkolnego w niedzielne poranki. Naszą szkołę reprezentowały trzy zawodniczki: w kategorii szkół średnich Julia Kula z kl. 1c (1 miejsce), natomiast w kategorii open kobiet Joanna Zając, kl.2a (1 miejsce) oraz Jagoda Deluga (kl.2a). Nasza szkoła zwyciężyła w klasyfikacji szkół średnich i z tej okazji otrzymała pamiątkowy puchar.

Uczennicom gratulujemy wyników oraz wytrwałości i gorąco zachęcamy innych uczniów do wzięcia udziału w nadchodzącej II Edycji Ligi Biegowej!

info: Julia Kula

zdjęcia: źródło - OSIR Świnoujście