Piątka dla Niepodległej

12 listopada 2019

11 Listopada to święto radości i można je uczcić również na sportowo, co uczyniliśmy z wielkim entuzjazmem!

9 listopada 2019 roku Parkrun Świnoujście zaprosił wszystkich do udziału w medalowym Biegu Niepodległości - "Piątka dla Niepodległej"

Bieg przeznaczony był dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek i odbył się w Parku Zdrojowym.

Pod względem pogody był to taki typowy późnojesienny dzień - z szaroburym niebem i siąpiącym deszczem, ale nastrojowo było zupełnie inaczej, o czym przekonacie się oglądając poniższe zdjęcia. "Piątka dla Niepodległej" zgromadziła sporo osób, wśród których nie zabrakło przedstawicieli naszej szkoły wraz z p. dyrektorem Piotrem Adamczykiem. Niektórzy uczniowie wzięli udział w biegu, a niektórzy pomagali organizacyjnie. Serdecznie wszystkim dziękujemy i sportowo pozdrawiamy!

Joanna Szafrańska