Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/19

4 września 2018

3 września br. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019.

Na uroczysty apel przybyli zaproszeni goście: Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz, wiceprezydent Paweł Sujka, przewodniczący Rady Miasta Dariusz Śliwiński oraz naczelnik Wydziału Edukacji Janina Śmiałkowska.

Prowadzący, Wiktoria Orłowska i Witek Wawrzyniak, powitali wszystkich zgromadzonych na inauguracji roku szkolnego, a szczególnie ciepło uczniów klas pierwszych. Wprowadzili nas również w atmosferę nowych wyzwań edukacyjnych.

Na apelu przypomniano o wydarzeniach, które rozpoczęły II wojnę światową. Uczynili to uczniowie: Julia Piwowarska, Wanesa Warwas, Franciszek Karpowicz i Mateusz Stokowski. Wyjątkowy charakter spotkania podkreślił utwór pt. „Dziewczyna z granatem” wykonany przez Julię Architek oraz Julię Stróżyńską.

Uroczystość przygotowała klasa II A, która życzyła wszystkim nauczycielom i uczniom udanego i pełnego sukcesów roku szkolnego 2018/2019.