Świąteczne warsztaty

6 grudnia 2017

Jak zrobić bałwanka, choinkę czy świąteczną kartkę? 5 grudnia 2017 dzieci wraz z opiekunami z SOSW w Świnoujściu uczestniczyli w świątecznych warsztatach organizowanych przez Centrum Biblioteczne.

Wyklejanie kartek, wypełnianie bałwanków ryżem, wiązanie sznurkiem choinek, wrzucanie orzechów do woreczków to tylko niektóre czynności wykonywane przez dzieci. Swoją pomoc przy wykonywaniu prac oferowały nam: p. Iwona Dominiak, uczennice z klas: 3D: Kornelia Nowak, Magda Szutkowska, Marta Janik, 3A: Oliwia Bizan, Iga Kuśmierczyk , 3B: Andżelika Paczkowska, 2D: Weronika Kotowska, Wiktoria Woraczek  i 1C: Martyna Knap, Cecylia Somska, Weronika Grygowska, Natalia Szczepaniak, Weronika Janusz, Marta Czarnowska, Aleksandra Denysiuk. Kolorowe prace i bezcenne uśmiechy to finał naszych warsztatów. Warsztaty przygotowały: Joanna Szafrańska, Edyta Rozenfeld.