Szlachetna paczka

30 listopada 2018

Ruszyła akcja pomocy rodzinom w potrzebie!

Po raz siódmy włączamy się w działania Stowarzyszenia WIOSNA „Szlachetna paczka”. Do 5 grudnia 2018 roku zbieramy dary dla będących w potrzebie rodzin z naszego rejonu, wychodząc z założenia, że RAZEM możemy sprawić, że ich Święta będą wyglądać inaczej.

Serdecznie zachęcamy do włączenia się w akcję! Jesteśmy dużą społecznością i nauczeni przykładami poprzednich lat, które pokazały wielkie serca naszych darczyńców i tym razem wybraliśmy dwie rodziny: samotną matkę z 4-letnim synkiem oraz 63-letnią schorowaną, starszą Panią sprawującą opiekę nad 12 letnim wnukiem. Sprawmy, by święta były dla nich naprawdę wyjątkowe!

Wszystkie artykuły prosimy przynosić do Szkolnego Centrum Bibliotecznego.

07.12.2018 - aktualizacja:

Mamy wspaniałą młodzież, nauczycieli i rodziców!!! Udało nam się zaspokoić najważniejsze podstawowe potrzeby wybranych dwóch rodzin i spełnić ich marzenia. Nasza szlachetna paczka już gotowa do wywiezienia . Dziękujemy wszystkim darczyńcom za dar serca i zaangażowanie w akcję. Mamy nadzieję, że "nasze" rodziny będą miały naprawdę szczęśliwe święta!