Warsztaty wielkanocne dla dzieci z SOSW

21 marca 2018

Święta Wielkanocne tuż, tuż i choć pogoda bardziej zimowa niż wiosenna, to my się nie poddajemy i na świątecznych warsztatach przywołujemy wiosnę.

Już po raz drugi naszą szkołę odwiedziły dzieci z SOSW przy ulicy Piastowskiej w Świnoujściu.  Maluchy wspólnie z uczennicami klas pierwszych
i drugich wykonywały kartki i ozdoby świąteczne. Zabawy przy tym było co niemiara, kolorowe kwiatki, motylki, jajeczka i zajączki  rozświetlały nam ten, niestety, zimowy dzień. Dzieci zabrały do domu wykonane przez siebie prace, aby pochwalić się nimi swoim bliskim. My, niektóre z nich uwieczniliśmy na zdjęciach, o czym możecie się przekonać oglądając galerię.

Dziękujemy: Julii Chrapkiewicz z klasy 2D, Karolinie Ignaczak z 2B, Magdzie Paszke i Weronice Grygowskiej z 1C, Julii Piersa z klasy 1B i Julii Piwowarskiej z klasy 1A za aktywny udział w warsztatach, za cierpliwość i dobrą zabawę.

Joanna Szafrańska i Edyta Rozenfeld