1 miejsce dla naszej drużyny piłkarskiej

26 października 2019

Sukcesem zakończył się kolejny już występ naszej szkolnej reprezentacji. Tym razem z jak najlepszej strony zaprezentowali się nasi piłkarze nożni, którzy rywalizowali 21 października 2019r. w Turnieju Miejskiej Licealiady zajmując zdecydowanie I miejsce! Na podkreślenie zasługuje skuteczność drużyny w ataku (17 bramek zdobytych), jak również bardzo dobra gra w obronie (zerowe konto). Serdeczne gratulacje!

Skład zwycięskiego zespołu:

Maciej Nasiadko, kl.3a - kapitan
Hubert Fabiszewski, kl.3b
Aleksander Cieślik, kl.3b
Kacper Chmiel, kl.2a
Dawid Adamski, kl.2a
Liam Maćkowski, kl.2a
Stanisław Juszczak, kl.2b
Filip Adamski, kl.1a
Roman Dziuba, kl.1a
Hubert Wydra, kl.1a
Antoni Owczaruk, kl.1d
Joel Cackowski, kl.1e

Opiekun zespołu/tekst – Andrzej Mikołajczak

Zwycięstwo w zawodach jest równoznaczne z awansem do kolejnej tury rozgrywek, t. j. do Mistrzostw Regionu, które to odbędą się na inaugurację piłkarskiej wiosny.
Na koniec pozostaje życzyć naszej drużynie - POWODZENIA !!!