Wojewódzki Finał Sztafetowych Biegów Przełajowych

26 października 2019

23 października 2019 r. nasza młodzież reprezentowała szkołę i walczyła o jak najwyższą lokatę w Wojewódzkim Finale "Licealiady" w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Finał ten od lat organizowany jest przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Prof. Jana Radomskiego w Tychowie. To najcięższe zawody całej Licealiady.
Drużyny, mistrzowie powiatów, składają się z 10 zawodników. Każdy zawodnik ma do pokonania ciężką trasę o długości 1000m.
Jesteśmy dumni z naszych reprezentacji. Nie było zawodniczki i zawodnika, który by nie walczył do końca na tej wymagającej, trudnej technicznie trasie. My, opiekunowie, wiemy, ile sił Was to kosztowało i ile serducha włożyliście w te zawody! Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, że godnie reprezentujecie szkołę i serdecznie Wam gratulujemy!
A jest czego! Panie zajęły 7 miejsce, Panowie 6 miejsce (na 14 drużyn startujących). To naprawdę świetny wynik!
Skład reprezentacji Pań:
Jagoda Deluga, kl.3a