Zakochaj się w bibliotece!

6 lutego 2020

„Zakochaj się w bibliotece” to projekt, który od trzech lat wpisuje się w harmonogram szkolnych przedsięwzięć artystycznych. Co prawda Walentynki jeszcze przed nami, ale że przypadają na czas zimowych ferii, to wcześniej niż zazwyczaj postanowiliśmy wprowadzić nieco miłosnej atmosfery w szkolne mury.

O tym, że miłość ma różne oblicza, mogli przekonać się już 5 lutego uczniowie klas pierwszych (a, b, c, d) pod opieką p. Katarzyny Dudeńko. Było jak zawsze kreatywnie, gwarnie, miło i radośnie. Niektóre zadania, choć na pozór wydawały się proste, wcale takimi nie były. Wiersze znanych poetów otrzymały zupełnie nowe brzmienie, walentynkowe romantyczne kolacje zaskakiwały niecodziennym zestawieniem produktów, kolaże plastyczne aż kipiały od czerwieni, a miejsce na romantyczną randkę prawie wszystkim kojarzyło się z Paryżem. Efekty jakże wytężonej i twórczej pracy możecie obejrzeć na półpiętrze.

Joanna Szafrańska i Edyta Rozenfeld