Prezentacja uczelni szczecińskich

26 września 2020

W piątek 25 września nasi maturzyści mieli okazję wyraźnie poczuć, że czas wielkich decyzji nieubłaganie zbliża się wielkimi krokami. Naszą szkołę odwiedzili bowiem przedstawiciele szczecińskich uczelni: Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademii Morskiej, Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego i podczas spotkań ze wszystkimi klasami trzecimi na zmianę w auli szkoły i na sali gimnastycznej opowiadali nie tylko o ofertach swoich uczelni, ale i o Szczecinie, o możliwościach pracy po danym kierunku studiów, o zarobkach, o najciekawszych szczecińskich firmach. Prezentacja i rozmowy musiały być naprawdę ważne i ciekawe, gdyż uwaga uczniów pozostała skupiona nawet po wybrzmieniu dzwonka kończącego ostatnią tego dnia lekcję.;)

Przedstawicielom wszystkich uczelni bardzo serdecznie dziękujemy za przyjazd i życzymy powodzenia w naborze i zdrowia w zbliżającym się roku akademickim!

TELEFON
91 321 26 30
EMAIL
sekretariat@lo-mieszko.pl
ADRES
Ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 2
72-600 Świnoujście
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram