Zakochany "Mieszko"

19 lutego 2024

Rekordowa ilość Walentynek w  Mieszku!

Dwutygodniowe warsztaty w bibliotece pozwoliły uczniom wykonać około 581 przepięknych, walentynkowych  kartek. Oryginalnie ozdobione, wykonane z ogromnym zaangażowaniem i dbałością o najmniejszy szczegół.  W szczelnie zamkniętych i ozdobionych kopertach kryły się często wyznania sympatii do drugiej osoby, życzenia oraz miłe słowa, o których na co dzień często zapominamy. Walentynki stały się  w naszej szkole okazją, aby wyrazić nie tylko miłość, ale także sympatię do kolegi z klasy, koleżanki czy nauczyciela. W tym roku oprócz kartek, wysyłaliście ukochanym piękne, czerwone róże! Brawo za pomysł! W trakcie warsztatów uczniowie inspirowali się poezją: Poświatowskiej, Osieckiej, Lechonia, Tuwima.

14 lutego przedstawiciele RSU roznieśli po klasach wyczekiwane kartki. Oto klasy, które otrzymały największą ilość Walentynek:

Klasa 2A – 76

Klasa 2C – 57