"Bookstars" w finale!

20 kwietnia 2024

Z dumą pragniemy ogłosić, że sześciomiesięczna praca miniprzedsiębiorstwa "BookStars"" zaowocowała zakwalifikowaniem się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Miniprzedsiębiorstwo Roku 2024".

Jest to duże osiągnięcie, ponieważ komisja spośród ok. 200 zespołów wybrała jedynie 20 najlepszych. Dziewczęta z "Bookstars" dziękują wszystkim za wspieranie ich na stoiskach, ale również za miłe słowa i śledzenie działalności firmy na social mediach (Instagram, Facebook).

"Obiecujemy godnie reprezentować zarówno naszą szkołę, jak i województwo podczas finału, który odbędzie się 23-24.05.2024r. w Warszawie. Życzcie nam powodzenia, a bieżące informacje o tym, jak radzimy sobie na wyjeździe znajdziecie na naszym instagramie: bookstars.2023," napisały do nas uczennice z "Bookstars".

Na zdjęciu tytułowym u góry od lewej strony stoją: Julia Ignaciuk (świeczki), Celina Szternal (otulacze), Natalia Kamińska (dyrektor generalny)

Na dole od lewej: Julia Sabalska (zakładki), Maria Rutkowska (dyrektor ds. marketingu), Klaudia Legowicz (zakładki), Aleksandra Kowal (dyrektor ds. finansów)

Oczywiście! Życzymy powodzenia i czekamy na wieści!

Opiekun projektu: p. Lidia Sokołowska