Bardzo dobre wyniki zawodów licealiady w piłce koszykowej!

8 marca 2020

W czwartek 5 marca br. odbyła się Licealiada w piłkę koszykową chłopców. Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza drużyna zwyciężyła! ♥♥♥

Rywalizacja dostarczyła wiele emocji i radości. Takich szybkich akcji rozgrywających jeszcze nie było! Serdecznie dziękujemy naszym reprezentantom!

Barwy naszej szkoły reprezentowali: Witold Wawrzyniak, Maciej Nasiadko, Patryk Hływa, Jan Korczyński, Jakub Szymański, Jakub Gos, Krzysztof Augustyniak, Joel Cackowski, Jakub Olszewski, Eryk Szychowski i Tomasz Łozicki.

Do rywalizacji przystąpiły trzy zespoły. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

1 miejsce - LO z Oddziałami Integracyjnymi, 2 miejsce - ,,Logos”, 3 miejsce – Zespół Szkół Morskich.

Dzięki temu zwycięstwu nasza szkoła będzie reprezentować miasto Świnoujście w ćwierćfinałach Mistrzostw Województwa (Region B) w Kołobrzegu, które odbędą się 24 marca. Trzymamy kciuki!

Serdecznie gratulujemy!

opiekun: Monika Wawrzyniak

Wiele radości dostarczyły nam również dziewczęta, które swoje zawody rozgrywały we wtorek 3 marca.

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi reprezentowały następujące uczennice: Amelia Krawczuk, Weronika Ozimek, Natalia Jaworska, Patrycja Śmich, Oliwia Biegun, Aleksandra Błotna, Wiktoria Kozak, Natalia Srebnicka, Jagoda Deluga, Agata Majewska, Wiktoria Kesterke, Kamila Cudnik i Aleksandra Denysiuk.

Drużyna podczas zawodów wykazała się walecznością i zaciętością! Niestety kontuzja głównej broniącej - Jagody Delugi - skutecznie uniemożliwiła walkę o pierwsze miejsce w zawodach.

Do rywalizacji w kategorii dziewcząt przystąpiły trzy zespoły. Oto ostateczne wyniki:

1 miejsce - CEZiT, 2 miejsce - "Mieszko", 3 miejsce - Zespół Szkół Morskich.

Serdecznie gratulujemy!

opiekun:   Monika Wawrzyniak

Obydwa turnieje rozegrano systemem „każdy z każdym", a na zakończenie rozgrywek każda drużyna otrzymała okolicznościowe puchary ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”.

Jeszcze raz wszystkim zawodnikom składamy serdeczne gratulacje, jesteśmy z Was i Waszej walecznej postawy bardzo dumni, a Jagodzie Deludze życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 🙂

info: Monika Wawrzyniak/Anna Kryszan/Agnieszka Żychska