AKTUALIZACJA: Dzień Otwarty odwołany!

Drodzy Uczniowie klas ósmych!

Zgodnie z zaleceniami Wojewody Zachodniopomorskiego opublikowanymi na stronie Kuratorium Oświaty w Szczecinie, ze względu na zagrożenie epidemiologiczne odwołuję Dzień Otwarty w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu, który był zapowiedziany na 18 marca. Ostrożności nigdy nie za wiele – liczymy, że zobaczymy się z Wami w innym czasie, jednak na razie nie jesteśmy w stanie podać nowego terminu.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia!

Piotr Adamczyk – dyrektor Liceum

Z przyjemnością informujemy, że w zakładce „REKRUTACJA” pojawił się regulamin naboru do „Mieszka” na rok szkolny 2020/2021 oraz wszystkie potrzebne formularze.

Poniżej zamieszczamy najważniejszą informację, czyli podział na klasy w przyszłym roku szkolnym:

Klasa  Przedmioty rozszerzone  Języki obce
 1A  matematyczno-fizyczna  matematyka, fizyka, informatyka  język angielski, język niemiecki
 1B  biologiczno-chemiczna  biologia, chemia  język angielski, język niemiecki
 1C  humanistyczna  język polski, historia, wos  język angielski, język niemiecki
 1D   geograficzna z rozszerzonym językiem angielskim  geografia, wos  język angielski, język niemiecki, język rosyjski