"Dziadek do orzechów" rozbawił i roztańczył uczniów i nauczycieli

8 grudnia 2022

Benefis Mikołajkowy to już prawdziwa tradycja w Mieszku. Dorocznie wystawiamy na szkolnej scenie kawałek własnej sztuki, a przy okazji zbieramy słodycze i przybory szkolne dla naszych młodszych kolegów i koleżanek.

W tym roku przedstawienie "Dziadek do orzechów" przygotowały dwie klasy - IV B i I B. Autorką scenariusza była Karolina Kobińska z kl. IV B (gratulujemy talentu), reżyserii podjęły się również uczennice klasy maturalnej - Roksana Jon i Amelia Mastalerz. Piękną scenografię przygotował zespół z klasy I B. Wsród blisko 20-osobowej grupy aktorskiej znaleźli się uczniowie dwóch klas organizujących wydarzenie.

Z biletów wstępu w postaci słodyczy lub przyboru szkolnego udało się nam zebrać ogromny karton darów. Przekazaliśmy je do SOSW w Świnoujściu.

Widzimy się na benefisie w 2023 roku. Ho ho ho!