Dzień Sportu

24 czerwca 2021

Chyba nadspodziewanie udany, emocjonalny, wesoły - po prostu MEGA POZYTYWNY Dzień Sportu 2021 za nami! To był ostatni dzień w szkole przed rozdaniem świadectw i tak zasłużonym dla wszystkich odpoczynkiem! Niech ten fantastyczny nastrój zostanie z nami na bardzo długo! Dziękujemy bardzo nauczycielom wychowania fizycznego (p. Anna Centkowska-Derda, p. Monika Wawrzyniak, p. Andrzej Mikołajczak, p. Piotr Wysocki) za przygotowanie i poprowadzenie imprezy, a pozostałym nauczycielom i uczniom obecnych klas za udział i wspaniałe dopingowanie swoich zawodników! Macie wielkie serca i bardzo mocne głosy!

Zapraszamy do relacji filmowej:

video/montaż: Agnieszka Żychska