Finał konkursu "O złotą dynię"

3 listopada 2022

Konkurs na przebranie Halloween w naszej szkole cieszy się dużym zainteresowaniem. I w tym roku zaskoczyliście nas swoimi pomysłami, kreatywnością i odwagą.

28 października w piwnicach szkoły odbyła się sesja, na której uczniowie mogli zaprezentować przygotowane stroje, a 3 listopada 2022 został rozstrzygnięty konkurs na najbardziej oryginalne przebranie Halloween „O złotą dynię”.

Pani dyrektor Renata Brudnik oraz przedstawiciele RSU wręczyli ‘Złotą dynię” Poli Buśko z klasy 4D, która otrzymała najwięcej głosów za strój Spidermana. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie bardzo dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku. Dziękuję również wszystkim, którzy pomogli przy organizacji imprezy.