Z wielką radością i dumą informujemy, że w dniu 17 kwietnia 2024 roku, w Gryfinie, odbył się Wojewódzki Finał Drużynowych Biegów Przełajowych.
Na starcie stawiło się 10 drużyn - mistrzów powiatów. Zawodniczki miały do pokonania dystans 1000m, a zajęte miejsca były przeliczane na punkty. Nasze dzielne i silne dziewczęta zajęły najlepsze w historii szkoły 3 miejsce! Co więcej, Joanna Włodarczak z kl.1a indywidualnie stanęła na podium, zajmując również 3 miejsce! To wielki sukces, tym bardziej, że nasza drużyna jest młodziutka i przyszło dziewczętom mierzyć się z koleżankami starszymi nawet o 4 lata.
Szkołę reprezentowały: Joanna Włodarczak kl.1a, Julia Leonowicz kl.1a, Julia Sieroczek kl.1b, Aina Drobotun kl.1d, Natalia Kacprzyk kl.1e, Urszula Stokowska kl.2a, Oliwia Wolanin kl.3b oraz Pani Anna Centkowska-Derda.
Dziewczęta jesteście wielkie! Gratulujemy Wam z całego serca i życzymy powodzenia w następnych startach!