Klasa II D na warsztatach

1 listopada 2022

W dniach 26–28.10.2022 uczniowie klasy II D z wychowawcą panem Tomaszem Stróżkiem oraz z panią Magdaleną Monkosą udali się na wycieczkę do Stacji Monitoringu Środowiska Przyrodniczego UAM w Białej Górze.

Głównym celem wyjazdu były warsztaty teatralne, ruchowe i integracyjne przeprowadzone przez instruktorów ze stowarzyszenia Teatr Krzyk. Na miejscu wspólnie gotowaliśmy, zwiedzaliśmy okolice podczas pieszych wędrówek i przede wszystkim świetnie się razem bawiliśmy.

Dziękujemy za poświęcony czas, użyczenie miejsca noclegowego i możliwość uczestnictwa w tym projekcie.

Kornelia Łusiak, klasa II D