Pamiętamy o zmarłych nauczycielach "Mieszka"

29 października 2022

"Przemijamy. Stare ustępuje miejsca nowemu, w ten sposób świat posuwa się naprzód. Ale pamiętajmy o tych, którzy odchodzą - ta pamięć daje im nieśmiertelność." /Rafał Kosik/

27 i 28 października uczniowie ze wszystkich klas pierwszych odwiedzili cmentarz w Świnoujściu i Międzyzdrojach, złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobach zmarłych nauczycieli "Mieszka". To symboliczne połączenie pokoleń ponad granicami życia to jedna z naszych najbardziej wzruszających tradycji pielęgnowana od około 20 lat. Dziękujemy wszystkim za udział i mamy nadzieję, że było to dla Was cenne doświadczenie!

Za nadesłanie zdjęć dziękujemy klasom 1d i 1e.