Siatkówka plażowa - aktualizacja

31 maja 2019

Z przyjemnością informujemy, że dnia 28 maja 2019 r. na Stadionie Miejskim OSiR-u rozegrane zostały zawody Licealiady Miejskiej w siatkówce plażowej.

Startująca w imprezie reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie Agata Majewska i Maria Ziółkowska z klasy 2a zajęła II miejsce.

I miejsce i awans do finału wojewódzkiego wywalczyli chłopcy w składzie Mikołaj Szczerski (2a), Marcin Janiszewski (2b), Mateusz Zaborowski (3d).

Opiekunem zespołu jest p. Andrzej Mikołajczak.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w tej pięknej, letniej dyscyplinie sportowej!

AKTUALIZACJA!

Dnia 05.06.2019r. w Szczecinie odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w Piłce Siatkowej w kategorii chłopców.

Po raz pierwszy w tej imprezie zadebiutowała reprezentacja naszej szkoły zajmując V miejsce, plasując się tym samym w połowie stawki startujących zespołów w końcowej klasyfikacji.

Szkołę godnie reprezentowali – Szczerski Mikołaj z kl. 2a (kpt.) i Janiszewski Marcin z kl.IIb

"Walczyliśmy z wielkim poświęceniem" - zapewnił Marcin Janiszewski.