Siedmiu Wspaniałych na podium!

5 grudnia 2018

Dnia 30 listopada 2018 r. w Kołobrzegu odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady w Pływaniu Drużynowym.

Znaczący sukces odniosła siedmioosobowa reprezentacja chłopców naszej szkoły zajmując zaszczytne, medalowe – III miejsce w klasyfikacji końcowej mistrzostw! "Pokonaliśmy potęgi" - powiedział opiekun p. Andrzej Mikołajczak.

W finałach Licealiady uczestniczyli mistrzowie powiatów - uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Zawodnicy startowali w konkurencjach indywidualnych i w sztafecie 6x50m stylem dowolnym. Konkurencje indywidualne obejmowały 100m stylem grzbietowym, 100m stylem klasycznym, 100 m stylem dowolnym, 50m stylem motylkowym i 50m stylem dowolnym.

Brązowi medaliści Licealiady wystąpili w składzie:

• Skoczylas Kacper – 3b, kpt. reprezentacji
  • Szczerski Mikołaj – 2a