Stroje do świty Mieszka od Rodziców maturzystów - podziękowanie

22 czerwca 2023

Serdecznie dziękujemy Rodzicom tegorocznych maturzystów za przekazanie 500 zł na stroje do świty Mieszka. Za tę sumę kupiono dwa stroje dwórek oraz (po dodaniu pewnej kwoty) jeden strój do przedstawienia charytatywnego na następny rok szkolny. Odnawiamy naszą stylową garderobę, wzbogacamy o nowe stroje, ponieważ są one bardzo ważnym elementem obchodów Święta Patrona, stanowią część naszej szkolnej tradycji.

Cieszymy się, że zyskaliśmy konkretną pamiątkę po klasach czwartych z rocznika 2023, wśród których było bardzo dużo osób zaangażowanych artystycznie i niezwykle zdolnych.

Opiekun Koła Teatralnego MATTiM- Iwona Dominiak