Świadectwa ukończenia liceum wręczone

29 kwietnia 2023

Żegnaliśmy 28 kwietnia 2023 wyjątkowy rocznik, który na skutek wprowadzonej reformy ponownie uczył się w liceum przez 4 lata. Jak podkreśliła w swoim wystąpieniu do Absolwentów Pani Dyrektor Renata Brudnik: "Te cztery lata były okresem nie tylko zdobywania wiedzy merytorycznej, ale okresem rozwoju osobowości, kształtowania postaw i charakterów. Dziękuję Wam za ten wspólny rok!" Na uroczystości przygotowanej i pięknie poprowadzonej przez klasę 2A z wychowawczynią Panią Anną Mumot było mnóstwo wzruszeń, kwiatów, uścisków dłoni i przytulania, miliony uśmiechów i łez!

Takie życie, Nasi Drodzy Absolwenci - musicie iść dalej, a my wierzymy, że przygotowaliśmy Was do tej drogi jak najlepiej potrafiliśmy! Powodzenia na maturze, "na egzaminach pisemnych połamania piór, a na ustnych - giętkiego języka!" - jak powiedziała Pani Dyrektor.

Życzymy Wam również szczęścia w życiu! I pamiętajcie: "Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń" (E. Roosevet) - takie hasło, patronowało Waszej Uroczystości. którą godnie poprowadzili Martyna Wojciechowska i Michał Szumny, a oprawę muzyczną zapewnił Igor Zygmunt. Wzruszająco do głębi zaśpiewały Zofia Kobiś oraz w duecie Amelia Surudo i Roksana Jon. Pożegnanie swoją obecnością zaszczyciło bardzo wielu Rodziców, a nawet Babć i Dziadków.

Nie zabrakło również wielu gości oficjalnych, którzy nie tylko skierowali do młodzieży słowa gratulacji i życzeń, ale wspólnie z dyrekcją i wychowawcami wzięli udział we wręczaniu świadectw. Obecni byli:

Zastępca Prezydenta Miasta Świnoujście - Pan Paweł Sujka

Przewodnicząca Rady Miasta Świnoujście - Pani Elżbieta Jabłońska

Przedstawiciele Komisji Edukacji, Kultury i Sportu: Pani Magdalena Ilczuk, Pan Krzysztof Szpytko, Pan Leszek Waga

Naczelnik Wydziału Edukacji - Pani Edyta Sawicka

Przedstawiciele Rady Rodziców - Pani Justyna Zaleska i Pani Ewa Stolarek

Zanim zaprosimy do zobaczenia poniżej krótkiego filmu z uroczystości i obejrzenia galerii zdjęć, wymienić jeszcze pragniemy, z wielką przyjemnością i wdzięcznością, imiona i nazwiska Szanownych Rodziców, którzy przez te 4 lata szczególnie nam pomagali. Są to:

z klasy IVA: Pani Ilona Wydra

z klasy IVB: Panie Urszula Miśkowska-Kozioł, Monika Elbińska-Krawczuk i Magdalena Surudo

z klasy IVC: Pani Daria Płoch, Pan Andrzej Ozimek, Pani Katarzyna Łuczak

z klasy IVD: Panie Ewa Leńska, Agnieszka Helon i Agnieszka Krawczyk

Dziękujemy!

A teraz, zapraszamy już do relacji foto-video:

Tutaj można zobaczyć reportaż Zachodniopomorskiej TV: REPORTAŻ ZTV

Natomiast pod ten linkiem zapraszamy do obejrzenia bogatej galerii zdjęć, również ZTV - bardzo serdecznie dziękujemy za obecność i tak piękny materiał! GALERIA ZDJĘĆ ZTV

Zdjęcia w galeriach poniżej: Agnieszka Żychska

Galeria w czerni i bieli

W zbliżeniu

Z oddali

To jest już koniec...

TELEFON
91 321 26 30
EMAIL
sekretariat@lo-mieszko.pl
ADRES
Ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 2
72-600 Świnoujście
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram