Świnoujście 200 lat Uzdrowiskiem

23 czerwca 2024

22 czerwca, w sobotę, wzięliśmy udział w hucznych obchodach 200-lecia utworzenia uzdrowiska w naszym pięknym mieście oraz w uroczystym rozpoczęciu sezonu letniego 2024 i wciągnięciu na maszt Błękitnej Flagi. Bądźmy szczerzy! Bez nas żadna impreza w mieście po prostu nie może się obyć! Tańczymy, śpiewamy, czytamy, maszerujemy, fotografujemy... To było bardzo miłe popołudnie!

Wielkie pozdrowienia dla występujących na scenie w parku i dla występującej na plaży ekipy aktorskiej przygotowanej przez p. Iwonę Dominiak - bez Was to by nie było to!

Aktywnie przyczyniła się do piękna i sukcesu tego wydarzenia bardzo duża grupa naszych uczniów, nauczycieli a nawet absolwentów. Drodzy Czytelnicy - sami spójrzcie:

Gabriela Salamonik 1b,

Remigiusz Sosiński 2e

Marcel Przyłucki 2a

Miguel Domingues Klimek 3c

Przycięcie muzyki - Malwina Grzegorzek 2b, Roch Rupar - absolwent.

Choreografia - Piotr Zdybel 2b, Jakub Jaczewski 3c, pani Iwona Dominiak

Scenariusz, reżyseria, dobór muzyki - pani Iwona Dominiak

Stroje - Muzeum Rybołówstwa Morskiego, Wydział Promocji Miasta, pani Iwona Dominiak

Czytanie legend świnoujskich - pani Iwona Dominiak

Dziękujemy za obecność i udział w paradzie wszystkim Nauczycielom oraz Dyrekcji!

Zdjęcia i video: pani Agnieszka Żychska

Jesteście najlepsi! Pozdrawiamy również w tym miejscu wspaniałą Młodzieżową Orkiestrę Dętą w Płotach! Teraz naprawdę możemy już rozpocząć WAKACJE!