Uzdrowisko Świnoujście wspiera nasze liceum

16 stycznia 2022

Od wielu lat nasze Liceum współpracuje z Uzdrowiskiem S.A. w Świnoujściu. W ramach tej współpracy możemy korzystać z dostaw CIEKŁEGO AZOTU na potrzeby przygotowywanych prac do KONKURSÓW FIZYCZNYCH, na pokazy podczas SZKOLNYCH ŚWIĄT NAUKI oraz po prostu na EKSPERYMENTALNE lekcje przyrody. Oczywiście  możemy się cieszyć z prowadzanych eksperymentów tylko wtedy gdy możemy spotkać się w szkole. Mamy nadzieję, że lekcje on-line odeszły do przeszłości i możemy badać własności ciekłego azotu, skraplać tlen z powietrza i testować jego własności w warunkach szkolnego gabinetu fizyki.

Ewa Pater