Warsztaty Wielkanocne

3 kwietnia 2019

Chociaż do świąt jeszcze daleko, to w Centrum Bibliotecznym odbyły się pierwsze wiosenne warsztaty. Warsztaty wielkanocne.

1 oraz 2 kwietnia 2019 roku w Centrum Bibliotecznym odbyły się warsztaty świąteczne. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 4 oraz uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Świnoujściu, bardzo chętnie wprowadzili nas w przedświąteczną, wielkanocną atmosferę. Kolorowe kartki, barwne jajka - to tylko niektóre propozycje na wielkanocne ozdoby. Oryginalne prace wykonane przez uczniów świadczyły o niezwykłej kreatywności i wymagały cierpliwości i precyzji w ich wykonaniu. Ogromne podziękowania należą się uczennicom klasy 2 C za pomoc i zaangażowanie przy wykonywaniu prac oraz trosce o naszych młodszych gości.

Organizatorzy: Joanna Szafrańska i Edyta Rozenfeld

Dziękujemy Kasi Michalskiej, Natalii Szczepaniak, Martynie Holcik i Wiktorii Kesterke za pomoc! <3