Wyniki konkursów fizycznych

23 czerwca 2020

Szanowna Społeczności Szkolna! Epidemia koronawirusa ani nauczanie zdalne nie jest w stanie nas powstrzymać! Dużo z Was wzięło aktywny udział w konkursach fizycznych i zapewne oczekujecie na wyniki... Oto one:

1) Podsumowanie wyników Szkolnego Konkursu na „Najciekawsze doświadczenie z fizyki” w ramach XXI Zdalnego Święta Nauki  - 2020

KOMISJA KONKURSOWA w składzie:

Dyrektor szkoły - Pan Piotr Adamczyk

Wicedyrektor - Pani Anna Więzowska

Nauczyciele - Pani Ewa Pater, Panowie Sebastian Błaż i Wiesław Kaczanowski

postanowiła, co następuje:

I miejsce ex aequo uzyskują:

Tymoteusz Sondel, kl. 1a - „Fizyka łuku”

- Hanna Stróżyk, Wiktoria Szternal, kl. 1e - ”Dźwięczne kieliszki”

II miejsce ex aequo uzyskują:

- Natalia Iwaniuk, kl. 1f - „Wirujący Świat Magnesów”

- Michał Ożóg, Jan Korczyński, kl. 2a - „Balon łamiący zasady fizyki”

III miejsce ex aequo uzyskują:

- Martyna Karcz, Apolonia Wielgolińska, kl. 1f - „Doświadczenie fizyczne karuzela”

- Anna Bujak, Marcel Janaszczyk, kl. 1e - „Rakieta na wodę”

NAGRODA SPECJALNA:  Jaromir Gałda, Filip Maćkiewicz, Szymon Stasiak, kl. 1a -  „Interaktywny zegar”

Osoby, które w Konkursie uzyskały wyróżnienia za włożoną pracę i jej naukowo-wizualne efekty:

Oliwia Adamczyk - 1g, Dominika Prokulska - 1g, Filip Adamski - 1a, Roman Dziuba - 1a, Tymon Kondratenko - 1a, Julia Kozioł - 1b, Roksana Jon - 1b, Julita Ossewska - 1a, Marcelina Ciesielska - 2a, Ewa Wyralska - 2a, Marta Przybylska - 2a, Ola Suchecka - 1g, Igor Monkosa - 1g, Marcelina Kaczmarek - 1a,Tomasz Łozicki - 1a, Bruno Szewczyk - 1a.

Oprócz tego, w konkursie tym, wszyscy uczniowie mogli głosować na ulubione projekty swoich koleżanek i kolegów. Do głosowania było uprawnionych 309 uczniów. W głosowaniu wzięło udział 65 osób. Przypomnijmy, że każdy głosujący przyznawał punkty według następującego klucza:

przyznane miejsce liczba punktów
I 5
II 3
III 2
IV 1

Wyniki głosowania dla zdobywców pierwszych trzech miejsc przedstawiają się następująco:

miejsce punkty uczniowie klasa tytuł
1 112 Anna Bujak, Marcel Janaszczyk 1e "Rakieta na wodę z butelki"
2 70 Jaromir Gałda, Filip Maćkiewicz, Szymon Stasiak 1a "Interaktywny zegar"
3 69 Tymoteusz Sondel 1a "Fizyka łuku"

GRATULACJE! <3