Zbiórka zakrętek - wyniki konkursu

21 czerwca 2024

W tym roku szkolnym odbyła się w naszej szkole ostatnia zbiórka zakrętek od butelek na cele charytatywne. Nowe rozwiązania prawno-organizacyjne zakładają zbiórkę i recykling butelek wraz z zakrętkami, bezpośrednio przez firmy gospodarujące odpadami, dlatego kończymy tę wieloletnią aktywność.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy się w nią włączyli. Mamy nadzieję, że pomaganie potrzebującym, segregacja odpadów i zbiórka surowców wtórnych będą zawsze Waszymi dobrymi nawykami.

Z przyjemnością ogłaszamy, które klasy zdobyły 3 pierwsze miejsca - te wyniki są naprawdę imponujące! Brawo!

I 2a - 29,2 kg

II 3b - 15,1 kg