Żegnaj szkoło, witajcie wakacje

21 czerwca 2024

W pierwszym dniu lata, 21 czerwca 2024, społeczność Mieszka spotkała się na uroczystości podsumowującej rok szkolny 2023/24. Najpilniejsi uczniowie odebrali wyróżnienia za wysokie wyniki w nauce i godne naśladowania zachowanie. Wielu z nas osiągnęło również sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego zorganizowali uczniowie klas IB. Spotkanie poprowadziły Julia Sieroczek i Ula Pełka. W części artystycznej Wiktoria Strąk (IB), Basia Szczuraszek (ID) i Zofia Szeliga (2D) pięknie zaśpiewały piosenkę Darii Zawiało. W krótkim przedstawieniu według scenariusza Julii Malinowskiej wystąpili: Oliwia Skocz, Martyna Siwiec, Gabriela Salamonik, Izabela Dąbska, Justyna Guzenda - wszyscy z klasy IB oraz Kacper Wolicki z klasy IE i Piotr Zdybel z klasy IIB.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszej uroczystości autorstwa Marceliny Matyjaszczyk z klasy IB oraz pani Agnieszki Żychskiej.

Przed nami dwa miesiące pełne nowych możliwości, przygód i odkrywania świata. Dbajcie o sobie i innych wokół Was. Do zobaczenia we wrześniu! 🙂