Dobra passa naszych sportowców

29 października 2019

Jeśli chodzi o sukcesy sportowe to chyba można już mówić o prawie serii? Oby trwała jak najdłużej!

W ramach rywalizacji o miano „Najbardziej Usportowionej Szkoły”, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zorganizował rozgrywki w drużynowym tenisie stołowym w ramach Licealiady 2019/2020. Celem zawodów było wyłonienie najlepszej drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców do reprezentowania naszego miasta w rozgrywkach regionu B oraz zdobycie punktów zaliczanych do współzawodnictwa szkół.

Z wielką przyjemnością informujemy, że miejsce pierwsze i awans do Mistrzostw Regionu wywalczył zespół chłopców w składzie: Dominik Kujda, kl.3a i Jakub Kurek, kl.1a pokonując drużyny Zespołu Szkół Morskich i Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki.

Brawo Panowie, serdeczne gratulacje dla Was!

Opiekun – Andrzej Mikołajczak

III miejsce zajął zespół dziewcząt w składzie: Weronika Zygan, kl.3b i Wiktoria Kalemba, kl.1g.

Opiekun – Krystyna Kułaga

Składamy Paniom wyrazy uznania i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły!