Dziewczęta grają w piłkę nożną!

26 października 2019

W ramach współzawodnictwa sportowego szkół, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zorganizował w dniu 24 października 2019 r. na boisku piłkarskim przy ulicy Matejki Mistrzostwa Świnoujścia w piłce nożnej dziewcząt w ramach Licealiady 2019/2020. W zawodach udział wzięły dwie drużyny reprezentujące świnoujskie szkoły średnie.

Zwycięstwo odniosło Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki i tym samym jako najlepszy zespół reprezentować będzie nasze miasto w rozgrywkach regionu B. II miejsce zdobyło Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I.

Na koniec turnieju każda z drużyn nagrodzona została okolicznościowymi pucharami ufundowanymi przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”.

Serdecznie gratuluję,

Anna Kryszan

Dyrektor OSIR „ Wyspiarz”

Skład drużyny "Mieszka":

Aleksandra Denysiuk, kl. 3d - kapitan