Świąteczna pomoc dla SOSW

9 grudnia 2021

6 grudnia już za nami, a my po raz kolejny wspólnie  zaangażowaliśmy się
w przedświąteczną pomoc. Od 24 listopada aż do 3-go grudnia 2021 roku  zbieraliśmy dary dla rodzin i dzieci z SOSW w Świnoujściu.

Jak co roku nasza szkoła stanęła na wysokości zadania. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wychowawców, nauczycieli, dyrekcji i uczniów, a także od kilku lat wspierającej wspólnie z nami akcję Natalii Maćków, udało się zebrać upominki oraz rzeczy, o które prosiły rodziny (żywność, środki chemiczne, ubrania dla dzieci). Wszystkie rzeczy dotarły do potrzebujących rodzin. Ich radość to dla nas największe podziękowanie i poczucie, że razem możemy zdziałać naprawdę wiele!

Koordynatorki akcji: Joanna Szafrańska i Edyta Rozenfeld