Wyniki konkursów fizycznych

Szanowna Społeczności Szkolna! Epidemia koronawirusa ani nauczanie zdalne nie jest w stanie nas powstrzymać! Dużo z Was wzięło aktywny udział w konkursach fizycznych i zapewne oczekujecie na wyniki… Oto one:

1) Podsumowanie wyników Szkolnego Konkursu na „Najciekawsze doświadczenie z fizyki” w ramach XXI Zdalnego Święta Nauki  – 2020

KOMISJA KONKURSOWA w składzie:

Dyrektor szkoły – Pan Piotr Adamczyk

Wicedyrektor – Pani Anna Więzowska

Nauczyciele – Pani Ewa Pater, Panowie Sebastian Błaż i Wiesław Kaczanowski

postanowiła, co następuje:

I miejsce ex aequo uzyskują:

– Tymoteusz Sondel, kl. 1a – „Fizyka łuku”

Hanna Stróżyk, Wiktoria Szternal, kl. 1e – ”Dźwięczne kieliszki”

II miejsce ex aequo uzyskują:

Natalia Iwaniuk, kl. 1f – „Wirujący Świat Magnesów”

Michał Ożóg, Jan Korczyński, kl. 2a – „Balon łamiący zasady fizyki”

III miejsce ex aequo uzyskują:

Martyna Karcz, Apolonia Wielgolińska, kl. 1f – „Doświadczenie fizyczne karuzela”

Anna Bujak, Marcel Janaszczyk, kl. 1e – „Rakieta na wodę”

NAGRODA SPECJALNA:  Jaromir Gałda, Filip Maćkiewicz, Szymon Stasiak, kl. 1a –  „Interaktywny zegar”

Osoby, które w Konkursie uzyskały wyróżnienia za włożoną pracę i jej naukowo-wizualne efekty:

Oliwia Adamczyk – 1g, Dominika Prokulska – 1g, Filip Adamski – 1a, Roman Dziuba – 1a, Tymon Kondratenko – 1a, Julia Kozioł – 1b, Roksana Jon – 1b, Julita Ossewska – 1a, Marcelina Ciesielska – 2a, Ewa Wyralska – 2a, Marta Przybylska – 2a, Ola Suchecka – 1g, Igor Monkosa – 1g, Marcelina Kaczmarek – 1a,Tomasz Łozicki – 1a, Bruno Szewczyk – 1a.

Oprócz tego, w konkursie tym, wszyscy uczniowie mogli głosować na ulubione projekty swoich koleżanek i kolegów. Do głosowania było uprawnionych 309 uczniów. W głosowaniu wzięło udział 65 osób. Przypomnijmy, że każdy głosujący przyznawał punkty według następującego klucza:

przyznane miejsce liczba punktów
I 5
II 3
III 2
IV 1

Wyniki głosowania dla zdobywców pierwszych trzech miejsc przedstawiają się następująco:

miejsce punkty uczniowie klasa tytuł
1 112 Anna Bujak, Marcel Janaszczyk 1e „Rakieta na wodę z butelki”
2 70 Jaromir Gałda, Filip Maćkiewicz, Szymon Stasiak 1a „Interaktywny zegar”
3 69 Tymoteusz Sondel 1a „Fizyka łuku”

GRATULACJE! <3