XVII Szkolny Konkurs Fotograficzny "Fizyka wokół nas"

6 września 2019

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I ogłasza XVII Szkolny Konkurs Fotograficzny "Fizyka wokół nas".

ZASADY UCZESTNICTWA:

1) Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie własnoręcznie wykonanych zdjęć przedstawiających:

- DOWOLNIE WYBRANE ZJAWISKA FIZYCZNE, DOSTRZEŻONE W OTACZAJĄCEJ PRZYRODZIE
- LUB ŚWIADOMIE WYEKSPONOWANE W PRZEPROWADZONYM PRZEZ UCZNIA EKSPERYMENCIE

2) Prace konkursowe, zdjęcia, prosimy składać do 30 kwietnia 2020 roku w GABINECIE FIZYKI NR 212 lub 213 – II PIĘTRO

3) Zdjęcie powinno być podpisane (imię nazwisko, klasa, szkoła, TYTUŁ, data wykonania zdjęcia, krótki opis)

4) Konkurs rozstrzygniemy w dwóch kategoriach:

a) fotografie przedstawiające określone ZJAWISKA FIZYCZNE W PRZYRODZIE - OBSERWACJE
b) serie zdjęć ILUSTRUJĄCE EKSPERYMENTY FIZYCZNE

5) NA DYSKIETCE LUB PŁYTCE CD NALEŻY DOŁĄCZYĆ WERSJE CYFROWE ZDJĘĆ KONKURSOWYCH

6) Format zdjęcia wydrukowanego: 15x21cm, barwne lub czarno-białe

7) Ilość zdjęć dowolna

8) Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w czerwcu 2020 roku. Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni na zakończenie roku szkolnego.

Info: Ewa Pater, Sebastian Błaż