Zapraszamy na zajęcia z wykładowcami uniwersyteckimi

7 marca 2020

Uwaga uczniowie klas 1 i 2 (i również 3 jeżeli znajdziecie czas w przerwie podczas przygotowań do matury 🙂 )

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I przy współpracy z Urzędem Miasta Świnoujście oraz Zachodniopomorską Szkołą Biznesu w Szczecinie proponuje Wam blok zajęć pozalekcyjnych rozwijających Waszą wiedzę z matematyki, ekonomii, prawa i podstaw psychologii.

Bezpłatne zajęcia prowadzone będą w naszej Szkole przez wykwalifikowaną kadrę ZSB. Zajęcia będą się zaczynać w piątki o godzinie 14.45 i będą trwać ok. 1.5 godziny.

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach zapraszamy od poniedziałku (09.03) do sekretariatu w celu zapisywania się na listach uczestnictwa.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

1. 03.2020
  • Matematyka z elementami kombinatoryki – zajęcia pod tytułem „Matematyka – nie taki diabeł straszny”, prowadzenie dr Barczak Agnieszka.
  • Ekonomia – zajęcia pod tytułem „Ile jest ekonomii w ekonomii”, prowadzenie dr Lazarek-Janowska Magdalena.
  1. 04.2020
  • Prawo w biznesie, prowadzenie mecenas Nowakowski Maciej.

1. 04.2020
  • Prawo w biznesie, prowadzenie mecenas Nowakowski Maciej
  • Autoprezentacja, prowadzenie Ireneusz Marzoch

1. 05.2020