Październikowe akcje RSU

31 października 2019

Na zdjęciu powyżej: Rada Samorządu Uczniowskiego 2019/2020:
Krzysztof Augustyniak, Marcelina Ciesielska, Krzysztof Augustyniak, Dawid Prokop, Tymoteusz Stryczyński, Ignacy Karpowicz, Kacper Sęczek, Hubert Jakubowski

Pod koniec października nowowybrana Rada Samorządu Uczniowskiego zorganizowała dwa wydarzenia:

- 30 października w piwnicach Mieszka odbyła się halloweenowa sesja zdjęciowa, której efekty można zobaczyć poniżej. W trakcie sesji odbyły się wywiady z TV Słowianin, podczas których przebrane osoby mogły wyrazić opinie na temat tego święta.

Zdjęcia wykonali Tymoteusz Stryczyński i Marcelina Ciesielska.

- 31 października na kiermaszu można było kupić niezmiernie smakowite, domowe ciastka i nie tylko zaspokoić nieokiełznany apetyt, ale i przy okazji komuś pomóc. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na akcję "Święta bez Taty", czyli świąteczną zbiórkę dla dzieci osieroconych przez wojnę na Ukrainie. Uzbierano 160zł.

Ciasta upiekły:

- Izabela Bedzyk, kl.1b
- Aleksandra Chudzińska, kl.1c
- Zofia Gadomska, kl.1d
- Julia Saladra, kl.1f
- Jagoda Deluga, kl. 3a

Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy! ♥♥♥♥♥♥♥♥

Nowej Radzie Samorządu gratulujemy dobrego startu i życzymy powodzenia w dalszej działalności!

Agnieszka Żychska