Konkurs recytatorski ARA 2023 i sukces uczniów Mieszka

5 kwietnia 2023

Po pandemicznej przerwie znów ruszyliśmy po laury w konkursach recytatorskich. W ramach prac Koła Teatralnego  MATTiM przygotowywali się do konkursu chętni uczniowie naszej szkoły.  Ostatecznie w etapie powiatowym 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego ARA wzięło udział 12 osób, w tym 2 akompaniatorów i autor muzyki. Kolejność występów była następująca:
1. Zuzanna Pietras 1C
2. Miguel Klimek 2C
3. Maria Kolanek 1C
4. Emilia Maćkiewicz 2B
5. Anna Caban 1C
6. Klementyna Felisiak 1E
7. Nikola Szczęśniak 2A
8. Sandra Jabłońska 1E
9. Zofia Kobiś 1E
10. Michalina Mackiewicz 1E
11. Maksymilian Skrzypski 2A - muzyka i akompaniament
12.Aleksander Janota 2B -  akompaniament

Laureatami zostali:
Miguel Klimek, Nikola Szczęśniak (recytacja) oraz  Zofia Kobiś i Maksymilian Skrzypski, Aleksander Janota- akompaniatorzy (poezja śpiewana).
Laureaci będą reprezentować szkołę w kolejnym etapie w Szczecinie 20 i 21 maja w Zamku Książąt Pomorskich.

Wyróżnienie otrzymały:
Zuzanna Pietras, Anna Caban, Klementyna Felisiak, Michalina Mackiewicz.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, szczególnie laureatom. Życzymy sukcesów. Fruńcie wysoko!