Dzień Otwarty w "Mieszku"

1 kwietnia 2023

W środę 29 marca 2023 roku o godz. 17:00 w naszym liceum odbył się Dzień Otwarty dla ósmoklasistów. Przybyli do nas uczniowie ze szkół podstawowych ze Świnoujścia, Międzyzdrojów i Wolina. Spotkanie rozpoczęło się w sali gimnastycznej, a gości przywitała Pani Dyrektor Renata Brudnik. Następnie młodzież mogła odwiedzić gabinety lekcyjne, w których czekały na nich różnorodne atrakcje, np.: otwarta lekcja łaciny, fragmenty przedstawienia teatralnego “Alicja w krainie czarów”, doświadczenia z fizyki i chemii, wystawa prac plastycznych. Mogli również porozmawiać z czekającymi w gabinetach nauczycielami oraz z obecnymi uczniami "Mieszka". Dużym zainteresowaniem cieszyło się także centrum biblioteczne.

Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni z wizyty w murach naszej szkoły. Czekamy na Was! Do zobaczenia we wrześniu!

Organizatorem tegorocznego Dnia Otwartego była Pani Katarzyna Piwowarska wraz z klasą 1A.

Podziękowania składamy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Dnia Otwartego i poświęcili popołudnie na spotkanie z młodzieżą!

Zdjęcia: Antonina Lupa, Agnieszka Żychska, Emilia Maćkiewicz