Szkoła Letnia Civic UP! Academy - informacja

1 kwietnia 2023
Ponieważ w "Mieszku" mamy dużo aktywnej społecznie młodzieży, a także takiej, która chciałaby być aktywna, ale może jeszcze trochę się boi 😉, pomyśleliśmy, że warto przekazać Wam informację o tej inicjatywie Civic UP! Academy.
Zachęcamy do zapoznania się i do zgłoszeń!
"Zapraszamy młode osoby, które lubią działać albo chciałyby zacząć przygodę z działaniami społecznymi.
W czasie zbliżającej się edycji:
🟣 dowiesz się, jak przeprowadzić projekt społeczny – od samego pomysłu aż do realizacji
🟣 poznasz młodzieżowych aktywistów i aktywistki z całej Polski i nawiążesz cenne kontakty
🟣 otrzymasz wsparcie doświadczonych mentorów i mentorek oraz zainspirujesz się ich pracą
🟣 przeprowadzisz swoje autorskie działanie społeczne!
📅 Szkoła letnia odbędzie w Warszawie od 23 lipca do 1 sierpnia 2023 roku
⏰ Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16 kwietnia.
Szczegóły rekrutacji i więcej informacji o Civic UP! Academy znajdziesz tutaj: Civic UP! Academy (notion.site)
ℹ️ Projekt realizowany przy wsparciu Ambasady U.S.A. w Polsce.
Projekt współorganizuje Fundacja Wspomagania Wsi."
źródło informacji: CEO - Centrum Edukacji Obywatelskiej: Centrum Edukacji Obywatelskiej | szkolenia i kursy dla nauczycieli (ceo.org.pl)