Gala "Perspektyw"

4 lutego 2024

W piątek, 2 lutego br., w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczysta gala podsumowująca XXVI Ranking "Perspektywy 2024" w województwie zachodniopomorskim. Pamiątkowe statuetki dyrektorom ze Złotych, Srebrnych i Brązowych Liceów i Techników wręczył Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty Jerzy Sołtysiak. Naszą szkołę z dumą reprezentowała Pani Dyrektor Renata Brudnik.

Jak czytamy na stronie Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty, "to wydarzenie, które nie tylko celebruje wysiłki placówek edukacyjnych, ale także świadczy o zaangażowaniu wszystkich pracowników szkół w rozwijanie potencjału młodych umysłów. Spotkanie było uhonorowaniem pracy, pasji i poświęcenia w kształtowaniu przyszłości młodzieży naszego województwa. (...) To Szkoła i jej Pracownicy są architektami marzeń i budowniczymi przyszłości Uczniów. Raz jeszcze gratulujemy i życzymy nowych impulsów do tworzenia doskonałych szkół."

Dziękujemy za docenienie i my również raz jeszcze gratulujemy i serdecznie pozdrawiamy wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu!

Maturzyści rocznik 2023 - jesteście wspaniali!

fot.: Renata Brudnik, Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty