Wieści z 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

22 czerwca 2023

Nasi uczniowie wzięli udział w wojewódzkim etapie 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego i zostali pozytywnie zauważeni.

Miguel Domingues Klimek otrzymał wyróżnienie, natomiast Nikola Szczęśniak propozycję występowania i rozwoju w szkole teatralnej Pani Iwony Mirońskiej Gargas. Muzyczne trio: Zofia Kobiś - wokal, Maksymilian Skrzypski - muzyka i akompaniament, Aleksander Janota - akompaniament otrzymali rekomendację do etapu ogólnopolskiego tego konkursu w kategorii poezji śpiewanej. Aby wziąć udział w tym etapie należało nagrać wykonywane utwory i przesłać do organizatora. Spośród 21 nadesłanych występów wybrano jedynie cztery. Niestety naszym uczniom nie udało się przejść dalej, ale startowali z osobami, które były wielokrotnymi uczestnikami tego konkursu i miały duże doświadczenie.

Uczniowie "Mieszka" zaprezentowali się interesująco i godnie, a występ w Szczecinie to była swego rodzaju wspaniała, artystyczna przygoda! Gratulujemy i życzymy przyszłych sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego i pięknego występu Zofii Kobiś: https://youtu.be/Tk10OpNmA1w

Iwona Dominiak