Jubileusz Uzdrowiska Świnoujście

18 czerwca 2024

Drodzy Uczniowie!

Z okazji jubileuszu „Świnoujście 200 lat uzdrowiskiem” zapraszamy na Piknik ze Strefą Kultury, który odbędzie się 22 czerwca 2024r. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 16:00 na plaży przy centrum ratowników oficjalnym otwarciem kąpieliska z koncertem Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Płot i pokazem mody plażowej w wykonaniu Koła Teatralnego z naszej szkoły.

Zapraszam do wspierania naszych wspaniałych aktorów!

Następnie weźmiemy udział w Paradzie Miejskiej, która wyruszy o godz. 17:00 z Dzielnicy Nadmorskiej przy wejściu na plażę od ul. Powstańców Śląskich.

Spotykamy się w w/w miejscu o 16.55, aby wspólnie z tarczą szkoły przejść w Paradzie.

Przemarsz zaplanowany przez ul. Uzdrowiskową i ul. Chrobrego zakończy się przy Altanie Koncertowej w Parku Zdrojowym. Uczestnikami przemarszu będą m.in. władze miasta, jednostki miejskie, kluby sportowe i stowarzyszenia, zaproszeni goście, mieszkańcy, turyści.

Liczę na Waszą obecność!

Renata Brudnik